DNES 16.2

16. února 2007 v 20:18 | Katt |  →MojE KecY←
DNES 16.2.2007
DNES SEM MI STALA TAKOVÁ KOMICKÁ PŘÍHODA.ZAČALO TO TAKHLE: S MOJÍ KAMARÁDKOU JSME SE PTALY NAŠEHO TĚLOCVIKÁŘE NA JEDNOHO KLUKA KTERÉHO JSME VIDĚLI NA FLORBALU.ON TO ASI POCHOPIL ŽE SE NÁM LÍBÍ ALE NIC NEŘÍKAL.TAK JSEM S KAMARÁDKOU ŠLA VEN Z TĚLOCVIČNY.A ON TAM STÁL.DOŠLO NÁM ŽE MU TO ASI ŘEKNA ALE UŽ ZVONILO TAK JSME O TOM NEMĚLI ČAS PŘEMÝŠLET A SPĚCHALI JSME DO TŘÍDY.NA OBĚDĚ JSEM HO NEPOTKALY A ANI JSME O TOM MOC NEPŘEMÝŠLELY.
V SOBOTU SE MĚLO VRÁTIT Z LYŽÁKU CÉČKO A BÉČKO DO KTERÉHO CHODÍ JEDEN KLUK KTERÉHO MOC NEMUSÍM.ALE ONI SE VRÁTILI UŽ DNES A TAK JSEM JE POTKALA U ŠKOLY.
KE VCHODU DO ŠKOLY SE DÁ JÍT 2 STRANAMI.PRVNÍ SE DÁ JÍT JEN PĚŠKY A KE DRUHÉ PŘIJÍŽDĚJÍ AUTOBUSY.STÁLA JSEM U VCHODU A POVÍDALA JSEM SI S KAMARÁDKAMI ALE UŽ JSEM CHTĚLA JÍT.TAK JSEM SE ZVEDLA A ŠLA ALE NAJEDNOU JSEM UVIDĚLA AUTOBUS CÉČKA A BÉČKA. Z NĚJ VYSTOUPIL TEN KLUK KTERÉHO MOC NEMUSÍM.NECHTĚLO SE MI TOU CESTOU JÍT TAK JSEM SE OTOČILA ŽE PŮJDU TOU DRUHOU.ALE TAM VYŠEL A STÁL TEN KLUK CO JSEM SE S KAMARÁDKOU NA NĚJ PTALY TOHO TĚLOCVIKÁŘE.ŽE BYCH NĚJAK PRAHLA PO TOM KOLEM NĚJ JÍT TO NE.ROZHODLA JSEM SE TEDY ŽE POČKÁM.ON NA TO ASI ČEKAL A ODEŠEL TAK ABYCH HO NEVIDĚLA.TAK JSE TEDY ŠLA....A NAJEDNOU JSEM HO UVIDĚLA,DÍVAL SE NA MĚ JAO BY NA MĚ VĚDĚL MOOOC ZÁSADNÍ A DŮLEŽITOU VĚC!!TAK MI TODOŠLO!! TEN TĚLOCVIKÁŘ )JMENUJE SE JAN ALE ŘÍKÁME MU HONZÍČKU)HONZÍČEK MU VYKECAL TEN SVUJ ŠPATNEJ ZÁVĚR!!!TAKŽE JSEM RAČI RYCHLE BĚŽELA DOMŮ!!!
JINAK VE ŠKOLE JE TO CELKEM GOOD.DOSTALA JSEM 1 Z AJ SLOVÍČKA A 1 Z AJ TEST A TAKY 2 Z DĚJEPISU.
KATT
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama